İnsan Kaynakları Vizyonumuz

Şirket hedeflerine odaklanmış, sürekli öğrenen, değişime açık ve nitelikli insan kaynağı ile sektöründe tercih edilen bir firma olmak.

Galsan’da Çalışmak

Galsan, İnsan Kaynakları Yönetimi stratejilerini; firma değerleri, hedefleri ve stratejik yol haritasına göre belirler.
Organizasyon Yönetimi üç temel unsur üzerine kurulmuştur.

Değerlerimiz

Değerlerimiz ve bu bağlamda kültürümüze uygunluk işe alım sürecinde ve Galsan iş hayatı boyunca çok önemlidir. Galsan iş süreçlerinin ruhunu değerlerimizi taşıyan ve yaşatan çalışanlarımız oluşturur.

Organizasyon Modelimiz

Firma hedeflerine göre belirlenen organizasyon modelimiz yatay ve esnektir, bizi geleceğe taşıyacak olması nedeni ile hassasiyetle yönetilir. Katılımcı ve proaktif yapımız sayesinde daha hızlı hareket eder, zamanı ve diğer kaynaklarımızı etkin kullanırız.

Yetkinliklerimiz

Galsan, tüm çalışanlarından ve yöneticilerinden beklemiş olduğu Temel ve Yönetsel yetkinliklerini belirlemiş, firma kültür ve değerleri ile bir bütün olarak kılavuz haline getirmiştir.

Gelişim&Öğrenme

Galsan, Otomotiv Sektöründe, Plastik Enjeksiyon teknolojisi başta olmak üzere, otomotiv sanayinin kullanmakta olduğu sistemleri gereklerine göre uygulayan, çalışanlarını sürekli olarak eğiten ve geliştiren bir firmadır. Bu bağlamda Galsan, her daim gençler ve kariyer yapmak isteyenler için bir okul olmaya devam edecektir. Eğitim Süreçlerini Galsan Akademi çatısı altına toplayarak firma gelişim ve öğrenme motivasyonunu arttıran Galsan; maliyet düşürme, verimlilik arttırma, yetkinlik geliştirme ve özellikle geleceğin liderlerini yetiştirme amacı ile eğitim aksiyonlarını hayata geçirmektedir.

İş İlanlarımız kariyer siteleri ve sosyal ağlarımızdan takip edebilir ya da özgeçmişinizi bize ulaştırabilirsiniz. ik@galsan.com