Bir Bakışta GALSAN

Yan Sanayide Köklü Geçmiş, 43 Yıllık Deneyim

GALSAN Plastik, kurulduğu günden bugüne kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yaparak, Ana Sanayi (OEM) için hizmet veriyor.

Kurumsal bir hizmet sağlayıcısından beklendiği gibi müşterilerine tam bir bağlılıkla hizmet veren GALSAN, plastik işleme proseslerinde 43 yıllık uzmanlığını ve deneyimini; üretimde kalite, eksiksiz lojistik hizmet, sorumlu üretim anlayışı yaklaşımlarıyla hayata geçiriyor.

Kuruluştan Bugüne GALSAN

1974 yılında kurulan GALSAN, Türkiye’de sanayiciliğin yeni yeni gelişmeye başladığı bu dönemde “plastik enjeksiyon” alanlarında üretim çalışmalarına başladı.

1980’lere gelindiğinde üretim ve hizmet proseslerinde uzmanlaşan ve beyaz eşya sektörünün lider hizmet sağlayıcılarından biri haline gelen GALSAN, bu alandaki çalışmalarını 1990’ların ortasına kadar sürdürdü. Bu dönem itibariyle Şirket; üretim süreçlerinde önemli bir deneyim, uzmanlık ve profesyonel bir birikim elde etti.

2000’li yılların başında otomotiv sanayinin Türkiye’de kendine yer bulmaya başlamasıyla birlikte gelişim gösteren otomotiv yan sanayi alanındaki fırsatları zamanında gören GALSAN, 2000 yılı itibariyle beyaz eşya sektörüne verdiği hizmetlerin yanı sıra otomotiv sanayii için de çalışıp üretmeye başladı.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

GALSAN PLASTİK VE KALIP SANAYİ A.Ş.

  • D.O.S.B. 2. kısım, D2028 sokak, No:23 Dilovası - Gebze - Kocaeli
  • info@galsan.com
  • +90 (262) 677 75 75
  • +90 (262) 751 27 75