Üretim Anlayışı

Her Zaman Otomasyon

GALSAN, tüm kurumsal anlayışını üretim performansı, ürün kalitesi, üretimde verimlilik odaklı bir yaklaşımla hayata geçiriyor. Bu stratejiyi kurumsal temel bir yaklaşım olarak benimseyen Şirket, araştırma geliştirme çalışmalarında derinleşerek yoluna devam etmek üzere sağlam adımlar atıyor ve yeni stratejiler geliştiriyor. Gelecek 5 yıl içerisinde yeni ürün grupları ile hizmet alanlarını çeşitlendirmeyi planlayan GALSAN, “mükemmel üretim prosesi” elde etmek amacıyla yaptığı yatırımlarıyla tüm makine parkını, makinelerin çevresel ekipmanlarını yenileyerek ve nitelikli insan kaynağı ile bu teknolojik donanımların en verimli şekilde kullanılmasını sağlayarak robotik sistemde üretime geçti.

 

 

 

Teknoloji

İnovasyondan Üretime Kadar

GALSAN; üretim yöntemi, makine, ekipman, pazarlama, ürün ve kalite geliştirme, bilgi sistemleri, lojistik proseslerinde son teknolojiyle çalışırken kalite standartlarından ödün vermeden yurt içi ve yurt dışında geliştirilip kullanılan yeni teknolojileri takip etmeye devam ediyor.
Prosesler :
– Termoplastik Plastik Enjeksiyon
– Montaj işlemleri
– Ürün tasarımı
– Kalıp tasarımı
– Kalıp Üretimi
– Kontrol fikstür üretimi
– Laboratuar işlemeleri

 

Arge Merkezi

Ürün Odaklı Galsan

Rekabetçiliğin temelini oluşturan inovasyon faaliyetlerine ağırlık vermek üzere devlet destekli AR-GE Merkezine ulaşan GALSAN, hem Türkiye’de hem de yurt dışı pazarlarda yeni ürünler sunmayı başlamıştır.

 

 

Ürün Kalitesi

Operasyonel Mükemmellik

Kaliteli ürün sunma anlayışını, uluslararası standartlarda üretim yapma hedefiyle birleştiren GALSAN, koşulsuz müşteri memnuniyetini benimsiyor.
GALSAN, 45 yıldır faaliyet gösterdiği plastik enjeksiyon çalışmalarında Ana Sanayi (OEM (Original Equipment Manufacturer) için hizmet veren bir kuruluş olarak, dünya devi otomotiv firmalarının fiyat, kalite, teslimat standartlarına eksiksiz uyum sağlayarak çalışıyor.